تغییر تعرفه اشتراک سالیانه ایران اسمارت محصول جدید ضد سرقت خودرو امکان خرید اشتراک نرم افزار بصورت محدود برای سایر دستگاه ها فراهم گردید VT-08 و VT03 محصولات جدید اسمارتک در فروشگاه ایران اسمارت رفع اختلال اخیر سامانه GPS در تهران

امکان خرید اشتراک نرم افزار بصورت محدود برای سایر دستگاه ها فراهم گردید

سامانه ردیابی ایران اسمارت (Protrack) یکی از  جامع ترین و محبوب ترین سیستم های ردیابی در ایران و سراسر جهان به حساب می آید و  از بسیاری از پروتکل های استاندارد جهان پشتیبانی می کند.

این نرم افزار  با امکانات بسیار بالا و آپدیت های مداوم ،قابلیت دریافت اطلاعات بسیاری از ردیاب های ساخت چین و اروپا را دارا می باشد.

ابزار های کاربردی و گزارش گیری جامع سامانه ایران اسمارت در کنار سادگی کاربری از مزیت های مهم آن میباشد

سیستم مانیتورینگ (سامانه ردیابی ایران اسمارت) با قابلیت انعطاف پذیری بالا امکان استفاده در مرورگر کلیه سیستم های عامل،آی او اس،مک ، ویندوز و اندروید را دارد و از بیش از ۱۰ زبان رایج دنیا پشتیبانی میکند.

یکی از محبوب ترین سامانه های ردیابی در از سال 1385 در بخش تجهیزات الکترونیک و امنیتی خودرو شروع به فعالیت و با هدف پاسخگویی به نیاز عموم مشتریان در سال 1390 به صورت تخصصی در ارائه راهکارهای امنیتی ،اقدام به ارتقا تکنولوژی و دانش فنی خود و همکاری با معتبر ترین شرکت های بین المللی که در این زمینه از رتبه بندی جهانی بالایی برخوردارند کرده.

هزینه اشتراک ایران اسمارت شامل هزینه ورودی و یک سال اشتراک برای دستگاه شما میباشد که برای شما فعال میگردد و بعد از یک سال نیاز فقط به تمدید اشتراک نیاز خواهد داشت