تمدید اشتراک سالیانه سامانه آنلاین ردیاب های ایران اسمارت(تمدید اکانت Protrack)

توجه فرمایید فرایند تمدید حداکثر بعد از 2 ساعت کاری بصورت خودکار انجام می شود

  • تمدید اشتراک ردیاب؟

کاربر عزیز ، تمدید اشتراک بابت ارائه سرویس ردیابی آنلاین در وب سایت و اپلیکیشن های ایران اسمارت میباشد و بابت هر دستگاه قابل پرداخت میباشد. مبلغ دریافتی از کاربران برای سامانه ردیابی به منظور ارتقا نرم افزار و تجهیزات سرور دریافت میگردد.

ايران اسمارت همواره سعي بر آن داشته ضمن رعايت حقوق کاربران استفاده از سيستم آنلاين را براي آنان تضمين نمايد و تلاش بر اين است اين هزينه را به حداقل و خدمات آن را به بهترين شکل ارائه نمايد با این حال به منظور حفظ حقوق مصرف کننده به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از امکانات کلی دستگاه با دستورات ارسالی توسط پیامک و موبایل (کنترل موقعیت، قطع کن موتور، شنود و ...) برای کاربران هیچ گونه هزینه ای نداشته و میتوان به طور دائمی و بی نیاز به تمدید، از آن استفاده کرد.

 

  • راهنمای تمدید

برای تمدید اشتراک دستگاه خود ( ردیاب خودرو و ردیاب شخصی ) شماره سریال یا همان IMEI دستگاه را وارد نمایید و سپس کلید بررسی و اتصال به درگاه را انتخاب نمایید ،سپس اطلاعات دستگاه را بررسی نموده و در صورت صحت آن ،نام ،ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کرده و کلید اتصال به درگاه را بزنید .پرداخت شما با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب بصورت آنلاین انجام پذیر میباشد. 

نکته:

  1. شماره سریال یا همان IMEI یک عدد 15 رقمی مختص به دستگاه شماست که بر روی جعبه، پشت دستگاه درج شده و همچنین در زمان ورود به  پنل ردیابی نیز به آن نیاز دارید. 
  2. در صورتی که به شماره سریال دستگاه خود دسترسی ندارید میتوانید با ارسال یک پیامک با متن #PARAM به سیم کارت دستگاه  در جواب شماره سریال آن را دریافت نمایید.  (مخصوص ردیاب های اسمارتک)
  3. حتما قبل ازتمدید دستگاهی که مدتی است از آن استفاده نمیکنید نسبت به روشن بودن آن و داشتن اعتبار کافی در سیم کارت دستگاه اطمینان حاصل فرمایید.
  4. سامانه تمدید آنلاین مختص به دستگاه های مجموعه ایران اسمارت بوده و امکان تمدید سایر سامانه ها وجود ندارد.
  5. در صورتی که سیستم پرداخت ،شماره سریال شما را قبول نمیکند و از درست بودن آن اطمینان دارید با بخش پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.