امکان خرید اشتراک نرم افزار بصورت محدود برای سایر دستگاه ها فراهم گردید VT-08 محصول جدید اسمارتک آماده فروش رفع اختلال اخیر سامانه GPS در تهران

وبلاگ

مزايای استفاده از ردیاب در خودرو مزايای استفاده از ردیاب در خودرو

توسط مدیریت سایت/در تاریخ یکشنبه, 19 اسفند 1397

امروزه افراد می توانند با کمی آینده نگری و هوش از ماشین، موتورسیکلت و سایر وسایل نقلیه خود با آسودگی خیال نگهداری و مراقبت کنند. مطمئنا انتخاب یک ردیاب با‌ کیفیت و افزایش آگاهی نسبت به قابلیت های آن در موقعیت های حساس می تواند ...

چگونه امنیت خودروی خود را افزایش بدهیم؟ چگونه امنیت خودروی خود را افزایش بدهیم؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ چهارشنبه, 15 اسفند 1397

سرقت خودرو و سرقت لوازم خودرو دو نوع سرقتی است که به مالکان خودرو خسارات زیادی را وارد می‌کند. طبق آمار بین‌المللی سارقان برای ورود به هر خودرویی به بیش از ۳۰ ثانیه و برای سرقت آن به بیش از ۲. ۵ دقیقه زمان نیاز دارند.

بهترین ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو

توسط مدیریت سایت/در تاریخ یکشنبه, 12 اسفند 1397

امروزه ردیاب‌ها حضور گسترده و پر رنگی در زندگی روزمره انسان‌ها دارند. از ابزارهای سنگین نظامی گرفته تا موبایل‌های سبکی که در جیب ما قرار دارند، همه و همه مجهز به ردیاب می باشند. ایمنی و حفاظت از جان و مال همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی انسان‌ها بوده است.

چگونه ردیابی مناسب برای خودروی خود انتخاب کنیم؟ چگونه ردیابی مناسب برای خودروی خود انتخاب کنیم؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ چهارشنبه, 8 اسفند 1397

استفاده از ردیاب خودرو امروزه بیشتر از هر زمان دیگری ضروری و لازم است.در سال های اخیر، خرید و استفاده از ردیاب های جی پی اس برای خودروها بسیار بیشتر شده است، به طوری که آنها بخشی از زندگی روزمره مدرن شده اند.

ردیاب آهنربایی چیست و چه کاربردی دارد؟ ردیاب آهنربایی چیست و چه کاربردی دارد؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ یکشنبه, 5 اسفند 1397

ردیاب آهنربایی یکی از دستگاه های ردیاب ماشین است که بسیار کارآمد می باشد و مهم تر آنکه بر خلاف دیگر مدل های انواع ردیاب خودرو نیازی به نصب ندارد و کاملا به صورت پرتابل می باشد و حتی خود شما می توانید آنرا هر جایی از ماشین بچسبانید.

استفاده از ردیاب برای حیوانات خانگی یک ضرورت است استفاده از ردیاب برای حیوانات خانگی یک ضرورت است

توسط مدیریت سایت/در تاریخ شنبه, 27 بهمن 1397

از ردیاب حیوانات برای نقطه یابی آنها استفاده می شود. اینکه بدانیم دقیقا حیوان کجاست و از مکان دقیق یا حدودی حضور آنها باخبر شویم. عموما ردیاب ها برای ارسال و دریافت اطلاعات از تکنولوژی جی پی اس استفاده می کنند.

ردیاب شخصی چه کاربردهایی دارد؟ ردیاب شخصی چه کاربردهایی دارد؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ ﺳﻪشنبه, 23 بهمن 1397

با استفاده از ردیاب کودکان، دلنگران فرزندانتان نباشید. ردیاب های شخص برای افرادی که نیاز به توجه خاص دارند، مانند کودکان، سالمندان و افرادی که از آلزایمر رنج می برند، بسیار مناسب است.

ردیاب خودرو چیست؟ ردیاب خودرو چیست؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ شنبه, 13 بهمن 1397

ردیاب خودرو، یک وسیله سخت افزاری است که سیمکارت میخورد و به آسانی می توان در مدت زمانی خیلی کم در داخل انواع خودرو نصب کرد و پس از آن صاحبان خودرو می توانند ماشین خود را نظارت و ردیابی کنند