تغییر تعرفه اشتراک سالیانه ایران اسمارت محصول جدید ضد سرقت خودرو امکان خرید اشتراک نرم افزار بصورت محدود برای سایر دستگاه ها فراهم گردید VT-08 و VT03 محصولات جدید اسمارتک در فروشگاه ایران اسمارت رفع اختلال اخیر سامانه GPS در تهران

وبلاگ

مزایای استفاده از ردیاب در خودروهای سازمانی مزایای استفاده از ردیاب در خودروهای سازمانی

توسط مدیریت سایت/در تاریخ دوشنبه, 23 اردیبهشت 1398

مدیران شرکت های بزرگ و سامانه های حمل و نقل همواره نگران این هستند که پرسنل و کارمندان شرکت وظایف خود را به خوبی انجام ندهند. از آنجا که امروزه نحوه انجام کار در ادارات و سازمان های مختلف دارای پیچیدگی های زیادی است و پرسنل باید بخشی از وظایف خود ...

آیا ردیاب خودرو به میزان کاهش سوخت کمک می کند؟ آیا ردیاب خودرو به میزان کاهش سوخت کمک می کند؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ دوشنبه, 16 اردیبهشت 1398

ردیاب خودرو مزایای زیادی دارد و کاهش میزان مصرف سوخت، یکی از مزیتهای مهم ردیاب خودرو به شمار می رود. در ادامه با ایران اسمارت همراه شوید و بخوانید که چگونه و به چه روش هایی ردیاب خودرو میزان مصرف سوخت را کاهش می دهد؟

آیا احتمال سرقت خودرو را می توان به صفر رساند؟! آیا احتمال سرقت خودرو را می توان به صفر رساند؟!

توسط مدیریت سایت/در تاریخ یکشنبه, 8 اردیبهشت 1398

اگر چه هر روزه سیستم‌های امنیتی و تجهیزات ضد سرقت پیشرفت می‌کنند، ولی همیشه سارقانی وجود دارند که با ترفندهای مختلف به خواسته‌ی خود می‌رسند. رابطه بین سرقت و اتومبیل، رابطه عجیبی است، گاهی خیلی دور و گاهی در همین نزدیکی

ایموبلایزر چیست و چگونه کار می کند؟ ایموبلایزر چیست و چگونه کار می کند؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398

ایموبلایزر یکی از آپشن های خودرو است که نوعی سیستم امنیتی محسوب شده و مانع از سرقت خودرو می گردد. این سیستم در حقیقت یک کد مخصوص را برای سوئیچ و محل قرار گرفتن آن تعریف می کند که به واسطه آن، کلیدهای دیگر نخواهند توانست خودرو را روشن نمایند.

ردیاب خودرو بهتره یا دزدگیر؟! ردیاب خودرو بهتره یا دزدگیر؟!

توسط مدیریت سایت/در تاریخ شنبه, 24 فروردین 1398

بسیاری از کارشناسان بر استفاده از وسایل کاربردی ضد سرقت خودرو و تجهیزات پیشرفته مانندردیاب خودرو و سیستم دزدگیر به ‌منظور ایجاد تاخیر در این مدت زمان و بالابردن سطح ایمنی خودروها تاکید دارند. هرچند این محصولات به ‌طور ...

هنگام خرید ردیاب خودرو به چه نکاتی باید دقت کنیم؟ هنگام خرید ردیاب خودرو به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ شنبه, 17 فروردین 1398

امروزه خرید ردیاب خودرو در بین صاحبان خودروهای شخصی وهمچنین شرکت های حمل و نقلی، سازمانی و... بسیار فراگیر شده است. زیرا سیستم ردیاب خودرو امکانات فوق العاده ای را در اختیار صاحبان خودرو قرار می دهد.

مزايای استفاده از ردیاب در خودرو مزايای استفاده از ردیاب در خودرو

توسط مدیریت سایت/در تاریخ یکشنبه, 19 اسفند 1397

امروزه افراد می توانند با کمی آینده نگری و هوش از ماشین، موتورسیکلت و سایر وسایل نقلیه خود با آسودگی خیال نگهداری و مراقبت کنند. مطمئنا انتخاب یک ردیاب با‌ کیفیت و افزایش آگاهی نسبت به قابلیت های آن در موقعیت های حساس می تواند ...

چگونه امنیت خودروی خود را افزایش بدهیم؟ چگونه امنیت خودروی خود را افزایش بدهیم؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ چهارشنبه, 15 اسفند 1397

سرقت خودرو و سرقت لوازم خودرو دو نوع سرقتی است که به مالکان خودرو خسارات زیادی را وارد می‌کند. طبق آمار بین‌المللی سارقان برای ورود به هر خودرویی به بیش از ۳۰ ثانیه و برای سرقت آن به بیش از ۲. ۵ دقیقه زمان نیاز دارند.

بهترین ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو

توسط مدیریت سایت/در تاریخ یکشنبه, 12 اسفند 1397

امروزه ردیاب‌ها حضور گسترده و پر رنگی در زندگی روزمره انسان‌ها دارند. از ابزارهای سنگین نظامی گرفته تا موبایل‌های سبکی که در جیب ما قرار دارند، همه و همه مجهز به ردیاب می باشند. ایمنی و حفاظت از جان و مال همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی انسان‌ها بوده است.

چگونه ردیابی مناسب برای خودروی خود انتخاب کنیم؟ چگونه ردیابی مناسب برای خودروی خود انتخاب کنیم؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ چهارشنبه, 8 اسفند 1397

استفاده از ردیاب خودرو امروزه بیشتر از هر زمان دیگری ضروری و لازم است.در سال های اخیر، خرید و استفاده از ردیاب های جی پی اس برای خودروها بسیار بیشتر شده است، به طوری که آنها بخشی از زندگی روزمره مدرن شده اند.

ردیاب آهنربایی چیست و چه کاربردی دارد؟ ردیاب آهنربایی چیست و چه کاربردی دارد؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ یکشنبه, 5 اسفند 1397

ردیاب آهنربایی یکی از دستگاه های ردیاب ماشین است که بسیار کارآمد می باشد و مهم تر آنکه بر خلاف دیگر مدل های انواع ردیاب خودرو نیازی به نصب ندارد و کاملا به صورت پرتابل می باشد و حتی خود شما می توانید آنرا هر جایی از ماشین بچسبانید.

استفاده از ردیاب برای حیوانات خانگی یک ضرورت است استفاده از ردیاب برای حیوانات خانگی یک ضرورت است

توسط مدیریت سایت/در تاریخ شنبه, 27 بهمن 1397

از ردیاب حیوانات برای نقطه یابی آنها استفاده می شود. اینکه بدانیم دقیقا حیوان کجاست و از مکان دقیق یا حدودی حضور آنها باخبر شویم. عموما ردیاب ها برای ارسال و دریافت اطلاعات از تکنولوژی جی پی اس استفاده می کنند.

ردیاب شخصی چه کاربردهایی دارد؟ ردیاب شخصی چه کاربردهایی دارد؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ ﺳﻪشنبه, 23 بهمن 1397

با استفاده از ردیاب کودکان، دلنگران فرزندانتان نباشید. ردیاب های شخص برای افرادی که نیاز به توجه خاص دارند، مانند کودکان، سالمندان و افرادی که از آلزایمر رنج می برند، بسیار مناسب است.

ردیاب خودرو چیست؟ ردیاب خودرو چیست؟

توسط مدیریت سایت/در تاریخ شنبه, 13 بهمن 1397

ردیاب خودرو، یک وسیله سخت افزاری است که سیمکارت میخورد و به آسانی می توان در مدت زمانی خیلی کم در داخل انواع خودرو نصب کرد و پس از آن صاحبان خودرو می توانند ماشین خود را نظارت و ردیابی کنند